Web Sitemiz Yenilendi...

Kredi kartlarına 3 6 12 taksit
Mutfak dekorasyonunda sadece mobilya kısmı ile değil, mutfağınızda ihtiyacınız olan; Eski mutfağın tahliye edilmesi, elektrik, tesisat, boya, seramik montajı gibi konularda da komple proje, bayisi olduğumuz firmalarda ürün temini ve uygulaması ile anahtar teslimi hizmet vermekteyiz.

Bilgisayar desteği ile projelendirme de mutfağınızın montajdan sonraki hal,n, görme ve karar verme hizmetlerimizdendir.

Çağdaş Home mutfak tasarımı "en küçük temel ölçü" üzerine kurulu olduğu için farklı şekillerdeki mutfak mekanlarının projelendirilmesinde kombinasyon esnekliğine sahiptir.

Çağdaş Home mutfak ürünlerinde kolay temizlenebilir hijyenik malzemeler kullanılmaktadır. Masif, doğal ahşap kaplamalar, polimer esaslı kaplamalar, ahşap veya alüminyum çerçeveli kapaklar laminat kaplamalar, antitoksik lake ve lamine yüzeyler bulunmaktadır.Hacimli ve dönemsel stoklama ihtiyaçlarınızı çözebilecek boy ve mekanizmalı kiler dolapları, farklı yükseklikteki üst dolaplar, teleskopik özelliği ile en dip noktaları bile rahatlıkla kullanabileceğiniz self closeing sistemli çekmece rayları, metal cam çerçeveleri, metal kulplar, ankastre cihazlarınızla tamamen uyumlu modüller, çöp kutunuzu ve tüplerinizi barındıran alt dolaplar, açık mutfaklarda kullanılabilecek ada dolap seçenekleri, krom aksesuarlar, tezgahlarınıza uyumlu masa ve iskemleler fonksiyonel ve ergonomik modüller.. "yarınınızın mutfağı" Çağdaş Mutfak'ta.

Deneyimli teknik kadrosu, yaygın satış ve servis noktaları ile ürün/fiyat performansı ile, taksitli ödeme seçenekleri ile sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Çağdaş Home, düşlediğiniz konfor ve donanım hayallerinizi çözer ve gerçekleştirir.

Acıbadem Cad. No:48/A Kadıköy / İst.
Tel: 0216 347 01 21 Tel-Fax: 0216 345 33 29